Kampanyalar Trendler Sezon Sonu Yeni Sezon Sizi Arayalım Hizmetler Sepetiniz (0)
Replika Çanta, Çakma Çanta, Birebir Çanta, Çanta Kombin, Sevgili Kombinleri
Ürün Ara

Kurumsal / Değişim ve İptal Süreçleri

Her türlü siparişinizde %100 değişim güvencesine sahipsiniz. Almış olduğunuz ürünleri beğenmeme durumunda, beden ölçüsünün uygun gelmediği durumlarda, üründe tespit ettiğiniz bir aksaklık hata veya hasar durumunda ve aklınıza gelen her türlü sebeple aldığınız ürünü istediğiniz başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. 

Değişim yapmak istediğinizde; sipariş verdikten hemen sonra size ulaştığımız Whatsapp Destek Hattından bize kolayca ulaşabilirsiniz. Değişim adresine bu şekilde kolayca ulaşabileceksiniz.

Hangi nedenden olursa olsun beğenmediğiniz ürünleri 15 gün içerisinde gönderim ücreti size ait olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Değişim masrafları müşteriye aittir ve bu tutar takriben toplam 15 tl'dir.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürün tarafımıza ulaşmadan değişim işlemi gerçekleştirilemez. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin deforme olacak şekilde kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yıpratılmamış olması gerekmektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin tarafımızdan teslim alınmasını takip eden 1 hafta içinde değişim işlemi gerçekleştirilir ve ücretsiz olarak size tekrar kargolanır.

Kombincim, gönderilen veya alındığı zamandaki koşullarda olmayan ürün iadelerini reddetme hakkını saklı tutmaktadır ve İADE YOKTUR.

+90 553 452 2004
Türkiye © Kombincim 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Kombincim.com, Babissa.com ortak iştirakıdır.